Programma eerste ronde WK darts

De mooiste weken van het jaar zijn begonnen. Vandaag gaat eindelijk het WK darts van start. Michael van Gerwen is er, met 25 toernooizeges, klaar voor. Phil Taylor is gebrand om te winnen en Gary Anderson is volgens Co Stompé de grote favoriet. Hier vind je het programma van de eerste ronde van het WK darts!

Programma eerste ronde WK darts (best of 5 sets):

Donderdag 15 december
Jamie Caven (29) v Kevin Painter 1-3
Jamie Lewis (30) v Mick McGowan 3-2
Gary Anderson (2) v Mark Frost 3-0
Michael Smith (11) v Ricky Evans 3-2

Vrijdag 16 december
Jerry Hendriks v Warren Parry (VR) 2-0
Gerwyn Price (19) v Jonny Clayton 1-3
Steve Beaton (27) v Devon Petersen 3-1
Peter Wright (3) v Jerry Hendriks 3-0

Zaterdag 17 december
Tengku Shah v Masumi Chino (VR) 2-1
Terry Jenkins (18) v Josh Payne 3-1
John Henderson (31) v Andrew Gilding 2-3
Benito van de Pas (15) v Tengku Shah 3-1

Ross Snook v Kim Viljanen (VR) 0-2
Cristo Reyes (32) v Dimitri Van den Bergh 3-2
Stephen Bunting (16) v Darren Webster 2-3
Michael van Gerwen (1) v Kim Viljanen 3-0

Zondag 18 december
Kevin Simm v Gilbert Ulang (VR) 2-0
Justin Pipe (26) v Chris Dobey 1-3
Mark Webster (25) v Joe Murnan 3-0
Ian White (14) v Kevin Simm 3-0

John Bowles v David Platt (VR) 0-2
Daryl Gurney (24) v Jermaine Wattimena 3-1
Alan Norris (21) v John Michael 3-2
Phil Taylor (4) v David Platt 3-0

Maandag 19 december
Qiang Sun v Corey Cadby (VR) 0-2
Mervyn King (22) v Steve West 3-2
Adrian Lewis (5) v Magnus Caris 3-0
Joe Cullen (28) v Corey Cadby 3-1

Dinsdag 20 december
Boris Koltsov v Dragutin Horvat (VR) 1-2
Brendan Dolan (23) v Christian Kist 3-1
Raymond van Barneveld (12) v Robbie Green 3-0
Simon Whitlock (17) v Dragutin Horvat 3-0

Woensdag 21 december
Zoran Lerchbacher v Simon Stevenson (VR) 2-1
Mensur Suljovic (8) v Ron Meulenkamp 3-0
James Wade (6) v Ronny Huybrechts 3-0
Robert Thornton (9) v Zoran Lerchbacher 3-0

Donderdag 22 december
Jelle Klaasen (10) v Jeffrey de Graaf 3-1
Vincent van der Voort (20) v Max Hopp 1-3
Dave Chisnall (7) v Rowby-John Rodriguez 3-2
Kim Huybrechts (13) v James Wilson 3-0

Programma tweede ronde WK darts (best of 7 sets):

Vrijdag 23 december
Middagprogramma vanaf 14.00 uur:
Ian White (14) v Jonny Clayton 4-1
Michael Smith (11) v Mervyn King (22) 4-3
Benito van de Pas (15) v Terry Jenkins (18) 4-3

Avondprogramma vanaf 20.00 uur:
Darren Webster v Simon Whitlock (17) 4-0
Gary Anderson (2) v Andrew Gilding 4-0
Adrian Lewis (5) v Joe Cullen (28) 4-0

Dinsdag 27 december
Middagprogramma vanaf 14.00 uur:
Mensur Suljovic (8) v Mark Webster (25) 2-3
Robert Thornton (9) v Daryl Gurney (24) 3-4
Dave Chisnall (7) v Chris Dobey 4-2

Avondprogramma vanaf 20.00 uur:
Raymond van Barneveld (12) v Alan Norris (21) 4-0
Phil Taylor (4) v Kevin Painter 4-0
Michael van Gerwen (1) v Cristo Reyes (32) 4-2

Woensdag 28 december
Middagprogramma vanaf 14.00 uur:
Kim Huybrechts (13) v Max Hopp 4-0
James Wade (6) v Steve Beaton (27) 4-1
Jelle Klaasen (10) v Brendan Dolan (23) 4-0

Avondprogramma vanaf 20.00 uur:
Peter Wright (3) v Jamie Lewis (30) 4-0

Programma derde ronde WK darts (best of 7 sets):

Woensdag 28 december
Avondprogramma vanaf 20.00 uur:
Gary Anderson (2) v Benito van de Pas (15) 4-2
Adrian Lewis (5) v Raymond van Barneveld (12) 3-4

Donderdag 29 december
Middagprogramma vanaf 14.00 uur:
Mark Webster (25) v Daryl Gurney (24) 3-4
Dave Chisnall (7) v Jelle Klaasen (10) 4-2
James Wade (6) v Michael Smith (11) 4-3

Avondprogramma vanaf 20.00 uur:
Peter Wright (3) v Ian White (14) 4-1
Phil Taylor (4) v Kim Huybrechts (13) 4-2
Michael van Gerwen (1) v Darren Webster 4-1

Programma kwartfinales WK darts (best of 9 sets):

Vrijdag 30 december
Middagprogramma vanaf 14.00 uur:
James Wade (6) v Peter Wright (3) 3-5
Gary Anderson (2) v Dave Chisnall (7) 5-3

Avondprogramma vanaf 20.00 uur:
Raymond van Barneveld (12) v Phil Taylor (4) 5-3
Michael van Gerwen (1) v Daryl Gurney (24) 5-1

Programma halve finales WK darts (best of 11 sets):

Zondag 1 januari
Avondprogramma vanaf 20.00 uur:
Peter Wright (3) v Gary Anderson (2)
Raymond van Barneveld (12) v Michael van Gerwen (1)

Finale (best of 13 sets):

Maandag 2 januari
Vanaf 21.00 uur
Raymond van Barneveld (12) v Michael van Gerwen (1) / Peter Wright (3) v Gary Anderson (2)

The following two tabs change content below.

Jelle P.

Dol op Nederlandse sportsuccessen.