Alle definitieve WK-selecties

Enkele weken voor het begin van het WK 2018 hebben een aantal landen hun definitieve WK-selectie reeds bekend gemaakt. Alle definitieve WK-selecties moeten op 4 juni aan de FIFA doorgegeven worden. Benieuwd naar het speelschema van het WK 2018 en de stand?

Poule A:

De WK-selectie van Rusland:
Keepers: Igor Akinfeev (CSKA Moskou), Vladimir Gabulov (Club Brugge), Andrey Lyunev (Zenit Sint-Petersburg).
Verdedigers: Vladimir Granat, Fyodor Kudryashov (Rubin Kazan), Ilya Kutepov (Spartak Moskou), Igor Smolnikov, (Zenit Sint-Petersburg), Mario Fernandes (CSKA Moskou), Andrei Semyonov (Akhmat Grozny).
Middenvelders: Yuri Gazinski (FK Krasnodar), Aleksandr Golovin, Alan Dzagoev (CSKA Moskou), Aleksandr Erokhin, Yuri Zhirkov, Daler Kuzyaev (Zenit Sint-Petersburg), Roman Zobnin, Aleksandr Samedov (Spartak Moskou), Anton Miranchuk (Lokomotiv Moskou), Denis Cheryshev (Villarreal).
Aanvallers: Fyodor Chalov (CSKA Moskou), Artem Dzyuba (FK Arsenal Tula), Fyodor Smolov (FK Krasnodar), Aleksei Miranchuk (Lokomotiv Moskou).

De WK-selectie van Saudi-Arabië:
Keepers: Mohammed Al-Owais, Yasir Al-Mosailem (Al-Ahli), Abdullah Al-Mayouf (Al-Hilal).
Verdedigers: Mansoor Al-Harbi, Motaz Hawsawi (Al-Ahli), Yasir Al-Shahrani, Mohammed Al-Breik, Osama Hawsawi, Ali Al-Bulaihi (Al-Hilal), Omar Hawsawi (Al-Nasr).
Middenvelders: Abdullah Al-Khaibari, Hattan Bahebri (Al-Shabbab), Abdulmalek Al-Khaibri, Abdullah Otayf, Salman Al-Faraj, Mohamed Kanno (Al Hilal), Taisir Al-Jassim, Hoessain Al-Mogahwi (Al-Ahli), Salem Al-Dawsari (Villarreal), Yahya Al-Shehri (CD Leganés).
Aanvallers: Fahad Al-Muwallad (Levante), Mohammad Al-Sahlawi (Al-Nasr), Muhannad Assiri (Al-Ahli).

De WK-selectie van Egypte:
Keepers: Essam El-Hadary (Taawoun), Mohamed El-Shennawi, Sherif Ekramy (Al-Ahly).
Verdedigers: Saad Samir, Ayman Ashraf, Ahmed Fathi (Al-Ahly), Ahmed Elmohamady (Aston Villa), Omar Gaber (Los Angeles FC), Mohamed Abdel-Shafi (Al-Fateh), Ahmed Hegazi, Ali Gabr (West Bromwich), Mahmoud ‘El-Winsh’ Hamdy (Zamalek).
Middenvelders: Abdallah El-Said (KuPS Kuopio), Mohamed Elneny (Arsenal), Tarek Hamed (Zamalek), Mahmoud Kahraba (Ittihad Jeddah), Mahmoud ‘Trezeguet’ Hassan (Kasimpasa SK), Sam Morsy (Wigan), Amr Warda (Atromitos).
Aanvallers: Mohamed Salah (Liverpool), Marwan Mohsen (Al-Ahly), Ahmed Koka (Sporting Braga).

De WK-selectie van Uruguay:
Keepers: Fernando Muslera (Galatasaray), Martín Silva (Vasco da Gama), Martín Campaña (Independiente)
Verdedigers: Diego Godín (Atlético Madrid), Sebastián Coates (Sporting Lissabon), José María Giménez (Atletico Madrid), Maximiliano Pereira (FC Porto), Gastón Silva (Independiente), Martín Cáceres (Lazio), Guillerma Varela (Peñarol)
Middenvelders: Nahitan Nández (Boca Juniors), Lucas Torreira (Sampdoria), Matías Vecino (Internazionale), Rodrigo Bentancur (Juventus), Carlos Sánchez (Monterrey), Giorgian De Arrascaeta (Belo Horizonte)
Aanvallers: Diego Laxalt (Genoa), Cristian Rodríguez (Peñarol), Jonathan Urretaviscaya (Monterrey), Cristhian Stuani (Girona), Maximiliano Gómez (Celta de Vigo), Edinson Cavani (Paris Saint-Germain), Luis Suárez (FC Barcelona)

Poule B:

De WK-selectie van Portugal:
Keepers: Anthony Lopes (Olympique Lyon), Beto (Göztepe), Rui Patricio (Sporting Lissabon).
Verdedigers: Bruno Alves (Rangers FC), Cédric Soares (Southampton), José Fonte (Dalian Yifang), Mário Rui (Napoli), Pepe (Besiktas), Raphaël Guerreiro (Borussia Dortmund), Ricardo Pereira (FC Porto), Rúben Dias (Benfica).
Middenvelders: Adrien Silva (Leicester City), Bruno Fernandes, William Carvalho (Sporting Lissabon), João Mario (West Ham United), João Moutinho (AS Monaco), Manuel Fernandes (Lokomotiv Moskou).
Aanvallers: André Silva (AC Milan), Bernardo Silva (Manchester City), Cristiano Ronaldo (Real Madrid), Gelson Martins (Sporting Lissabon), Gonçalo Guedes (Valencia), Ricardo Quaresma (Besiktas).

De WK-selectie van Spanje:
Keepers: David de Gea (Manchester United), Pepe Reina (Napoli), Kepa Arrizabalaga (Athletic Bilbao).
Verdedigers: Jordi Alba (Barcelona), Nacho Monreal (Arsenal), Álvaro Odriozola (Real Sociedad), Nacho Fernandez (Real Madrid), Dani Carvajal (Real Madrid), Gerard Piqué (Barcelona), Sergio Ramos (Real Madrid), Cesar Azpilicueta (Chelsea).
Middenvelders: Sergio Busquets (Barcelona), Isco (Real Madrid), Thiago Alcántara (Bayern Munich), David Silva (Manchester City), Andrés Iniesta (Barcelona), Saúl Ñíguez (Atlético Madrid), Koke (Atlético Madrid).
Aanvallers: Marco Asensio (Real Madrid), Iago Aspas (Celta de Vigo), Diego Costa (Atlético Madrid), Rodrigo Moreno (Valencia), Lucas Vázquez (Real Madrid).

De WK-selectie van Marokko:
Keepers: Munir Mohand (CD Numancia), Yassine Bounou (Girona CF), Ahmed Reda Tagnaouti (IRT Tanger).
Verdedigers: Nabil Dirar (Fenerbahçe), Marouane Da Costa (Istanbul Basaksehir), Romain Saiss (Wolverhampton Wanderers), Hamza Mendyl (LOSC Lille), Sofyan Amrabat (Feyenoord), Medhi Benatia (Juventus), Achraf Hakimi (Real Madrid), Badr Banoun (Raja Casablanca).
Middenvelders: Mbark Boussoufa (Al Jazira), Karim El Ahmadi (Feyenoord), Youssef Ait Bennasser (SM Caen), Younes Belhanda (Galatasaray), Faycal Fajr (Getafe), Amine Harit (Schalke 04), Hakim Ziyech (Ajax).
Aanvallers: Ayoub El Kaabi (RS Berkane), Khalid Boutaib (Yeni Malatyaspor), Aziz Bouhaddouz (FC St. Pauli), Nordin Amrabat (Deportivo Leganes), Mehdi Carcela-Gonzalez (Standard Luik).

De WK-selectie van Iran:
Keepers: Alireza Beiranvand (Persepolis), Rashid Mazaheri (Zob Ahan), Amir Abedzadeh (Marítimo).
Verdedigers: Ramin Rezaeian (KV Oostende), Mohammad Reza Khanzadeh (Padideh), Morteza Pouraliganji (Al Saad), Pejman Montazeri (Esteghlal), Seyed Majid Hosseini (Esteghlal), Milad Mohammadi (Akhmat Grozny), Roozbeh Cheshmi (Esteghlal), Ehsan Haji Safi (Olympiakos).
Middenvelders: Saeid Ezatolahi (Amkar Perm), Masoud Shojaei (AEK Athene), Mehdi Torabi (Saipa), Omid Ebrahimi (Esteghlal), Vahid Amiri (Persepolis).
Aanvallers: Alireza Jahanbakhsh (AZ), Karim Ansarifard (Olympiakos), Mahdi Taremi (Al-Gharafa Sports Club), Sardar Azmoun (Rubin Kazan), Reza Ghoochannejhad (Heerenveen), Saman Ghoddos (Ostersunds FK), Ashkan Dejagah (Notthingham Forest).

Poule C:

De WK-selectie van Frankrijk:
Keepers:
 Hugo Lloris (Tottenham Hotspur), Steve Mandanda (Olympique Marseille), Alphonse Areola (Paris Saint-Germain).
Verdedigers: Djibril Sidibé (AS Monaco), Benjamin Pavard (VfB Stuttgart), Raphaël Varane (Real Madrid), Presnel Kimpembe (Paris Saint-Germain), Adil Rami (Olympique Marseille), Samuel Umtiti (Barcelona), Lucas Hernández (Atlético Madrid), Benjamin Mendy (Manchester City).
Middenvelders: Paul Pogba (Manchester United), N’Golo Kanté (Chelsea), Corentin Tolisso (Bayern München), Blaise Matuidi (Juventus), Steven N’Zonzi (Sevilla), Thomas Lemar (AS Monaco).
Aanvallers: Kylian Mbappé (Paris Saint-Germain), Olivier Giroud (Chelsea), Antoine Griezmann (Atlético Madrid), Ousmane Dembélé (Barcelona), Nabil Fékir (Olympique Lyon), Florian Thauvin (Olympique Marseille).

De WK-selectie van Australië:
Keepers: Brad Jones (Feyenoord), Mathew Ryan (Brighton & Hove Albion), Danny Vukovic (Racing Genk).
Verdedigers: Aziz Behich (Bursaspor), Milos Degenek (Yokohama F. Marinos), Matthew Jurman (Suwon Bluewings), James Meredith (Millwall), Joshua Risdon (Western Sydney Wanderers), Trent Sainsbury (Grasshoppers).
Middenvelders: Jackson Irvine (Hull City), Mile Jedinak (Aston Villa), Robbie Kruse (VfL Bochum), Massimo Luongo (Queens Park Rangers), Mark Milligan (Al-Ahli Jeddah), Aaron Mooy (Huddersfield Town), Tom Rogic (Celtic).
Aanvallers: Tim Cahill (Millwall), Daniel Arzani (Melbourne City), Tomi Juric (FC Luzern), Mathew Leckie (Hertha BSC), Jamie Maclaren (Hibernian FC), Andrew Nabbout (Urawa Red Diamonds), Dimi Petratos (Newcastle United Jets).

De WK-selectie van Peru:
Keepers: Pedro Gallese (Veracruz), José Carvallo (UTC), Carlos Caceda (Municipal).
Verdedigers: Luis Advíncula (Lobos), Miguel Araujo (Alianza Lima), Aldo Corzo (Universitario), Nilson Loyola (Melgar), Christian Ramos (Veracruz), Alberto Rodríguez (Junior), Anderson Santamaría (Puebla), Miguel Trauco (Flamengo).
Middenvelders: Pedro Aquino (Lobos), Wilder Cartagena (Veracruz), Christian Cueva (Sao Paulo), Edison Flores (Aalborg BK), Paolo Hurtado (Vitória Guimarães), Andy Polo (Portland Timbers), Renato Tapia (Feyenoord), Yoshimar Yotún (Orlando City).
Aanvallers: Paolo Guerrero (Flamengo), André Carrillo (Watford), Raul Ruidiaz (Morelia), Jefferson Farfán (Lokomotiv Moskou).

De WK-selectie van Denemarken:
Keepers: Kasper Schmeichel (Leicester City), Jonas Lössl (Huddersfield Town), Frederik Rönnow (Bröndby).
Verdedigers: Simon Kjaer (Sevilla), Andreas Christensen (Chelsea), Mathias ‘Zanka’ Jörgensen (Huddersfield Town), Jannik Vestergaard (Borussia Mönchengladbach), Henrik Dalsgaard (Brentford), Jens Stryger (Udinese), Jonas Knudsen (Ipswich Town).
Middenvelders: William Kvist (FC Kopenhagen), Thomas Delaney (Werder Bremen), Lukas Lerager (Girondins de Bordeaux), Lasse Schöne (Ajax), Christian Eriksen (Tottenham Hotspur), Michael Krohn-Dehli (Deportivo La Coruña).
Aanvallers: Pione Sisto (Celta de Vigo), Martin Braithwaite (Girondins de Bordeaux), Andreas Cornelius (Atalanta Bergamo), Viktor Fischer (FC Kopenhagen), Yussuf Poulsen (RB Leipzig), Nicolai Jörgensen (Feyenoord), Kasper Dolberg (Ajax).

Poule D:

De WK-selectie van Argentinië:
Keepers:
 Sergio Romero (Manchester United), Willy Caballero (Chelsea), Franco Armani (River Plate).
Verdedigers: Gabriel Mercado (Sevilla), Cristian Ansaldi (Torino), Nicolás Otamendi (Manchester City), Federico Fazio (AS Roma), Marcos Rojo (Manchester United), Nicolás Tagliafico (Ajax), Marcos Acuña (Sporting Portugal).
Middenvelders: Javier Mascherano (Hebei China Fortune), Eduardo Salvio (Benfica), Lucas Biglia (AC Milan), Giovani Lo Celso (Paris Saint-Germain), Ever Banega (Sevilla), Manuel Lanzini (West Ham United), Maximiliano Meza (Independiente), Ángel Di María (Paris Saint-Germain), Cristian Pavón (Boca Juniors).
Aanvallers: Lionel Messi (Barcelona), Paulo Dybala, Gonzalo Higuaín (beide Juventus), Sergio Agüero (Manchester City).

De WK-selectie van IJsland:
Keepers: Hannes Halldorsson (Randers FC), Runar Alex Runarsson (Nordsjaelland), Frederik Schram (Roskilde).
Verdedigers: Kari Arnasson (Aberdeen), Ari Freyr Skulason (Lokeren), Hördur Magnússon (Bristol City), Hólmar Örn Eyjolfsson (IFK Norrköping), Sverrir Ingi Ingason, Ragnar Sigurdsson (Rostov), Birkir Már Saevarsson (Valur).
Middenvelders: Samuel Fridjónsson (Valerenga), Johan Berg Gudmundsson (Burnley), Arnor Ingvi Traustason (Malmö), Aaron Gunnarsson (Cardiff City), Olafur Ingi Skulason (Karabükspor), Gylfi Sigurdsson (Everton), Emil Hallfredsson (Udinese), Birkir Bjarnason (Aston Villa), Rurik Gíslason (Sandhausen).
Aanvallers: Björn Bergmann Sigurdsson (Rostov), Alfred Finnbogason (Augsburg), Jon Dadi Bodvarsson (Reading), Albert Gudmundsson (PSV).

De WK-selectie van Kroatië:
Keepers: Danijel Subasic (Monaco), Lovre Kalinic (AA Gent), Dominik Livakovic (Dinamo Zagreb).
Verdedigers: Vedran Corluka (Lokomotiv Moskou), Domagoj Vida (Besiktas), Ivan Strinic (Sampdoria), Dejan Lovren (Liverpool), Sime Vrsaljko (Atlético Madrid), Josip Pivaric (Dynamo Kiev), Tin Jedvaj (Bayer Leverkusen), Duje Caleta-Car (Red Bull Salzburg).
Middenvelders: Luka Modric, Mateo Kovacic (Real Madrid), Ivan Rakitic (FC Barcelona), Milan Badelj (Fiorentina), Marcelo Brozovic (Internazionale), Filip Bradaric (Rijeka).
Aanvallers: Mario Mandzukic (Juventus), Ivan Perisic (Internazionale), Nikola Kalinic (Milan), Andrej Kramaric (Hoffenheim), Marko Pjaca (Schalke), Ante Rebic (Frankfurt).

De WK-selectie van Nigeria:
Keepers: Ikechukwu Ezenwa (Enyimba), Daniel Akpeyi (Chippa United), Francis Uzoho, (Deportivo la Coruña).
Verdediging: William Troost-Ekong (Bursaspor), Leon Balogun (Mainz 05), Kenneth Omeruo (Kasimpasa), Bryan Idowu (Amkar Perm), Chidozie Awaziem (Nantes), Abdullahi Shehu (Bursaspor), Elderson Echiejile (Cercle Brugge), Tyronne Ebuehi (ADO Den Haag).
Middenvelders: John Obi Mikel (Tianjin Teda), Ogenyi Onazi (Trabzonspor), John Ogu (Hapoel Beer Sheva), Wilfred Ndidi (Leicester City), Oghenekaro Etebo (Las Palmas), Joel Obi (Torino).
Aanvallers: Odion Ighalo (Changchun Yatai), Ahmed Musa (CSKA Moskou), Victor Moses (Chelsea), Alex Iwobi (Arsenal), Kelechi Iheanacho (Leicester City), Simeon Nwankwo (Crotone).

Poule E:

De WK-selectie van Brazilië:
Keepers: Alisson (AS Roma), Ederson (Manchester City), Cassio Ramos (Corinthians).
Verdedigers: Danilo (Manchester City), Fagner (Corinthians), Filipe Luis (Atletico Madrid), Pedro Geromel (Gremio), Marcelo (Real Madrid), Marquinhos, Thiago Silva (Paris Saint-Germain), Joao Miranda (Internazionale).
Middenvelders: Casemiro (Real Madrid), Philippe Coutinho, Paulinho (FC Barcelona), Fernandinho (Manchester City), Fred (Shakhtar Donetsk), Renato Augusto (Beijing Sinobo Guoan), Willian (Chelsea).
Aanvallers: Douglas Costa (Juventus), Roberto Firmino (Liverpool), Gabriel Jesus (Manchester City), Neymar (Paris Saint-Germain), Taison (Shakhtar Donetsk)

De WK-selectie van Zwitserland:
Keepers: Roman Bürki (Borussia Dortmund), Yvon Mvogo (RB Leipzig), Yann Sommer (Borussia Mönchengladbach).
Verdedigers: Manuel Akanji (Borussia Dortmund), Johan Djourou (Antalyaspor), Nico Elvedi (Borussia Mönchengladbach), Michael Lang (FC Basel), Stephan Lichtsteiner (Juventus), Francois Moubandje (Toulouse FC), Ricardo Rodriguez (AC Milan), Fabian Schär (Deportivo).
Middenvelders: Valon Behrami (Udinese), Edimilson Fernandes (West Ham United), Gelson Fernandes (Eintracht Frankfurt), Remo Freuler (Atalanta), Xherdan Shaqiri (Stoke City), Granit Xhaka (Arsenal), Steven Zuber (TSG Hoffenheim), Denis Zakaria (Borussia Mönchengladbach), Blerim Dzemaili (Bologna).
Aanvallers: Mario Gavranovic (Dinamo Zagreb), Haris Seferovic (Benfica), Josip Drmic (Borussia Mönchengladbach), Breel Embolo (Schalke 04).

De WK-selectie van Costa Rica:
Keepers: Keylor Navas (Real Madrid), Patrick Pemberton (Liga Deportiva Alajuelense), Leonel Moreira (Herediano).
Verdedigers: Cristian Gamboa (Celtic), Ian Smith (Norrkoping), Ronald Matarrita (New York City), Bryan Oviedo (Sunderland), Oscar Duarte (Espanyol), Giancarlo Gonzalez (Bologna), Francisco Calvo (Minnesota United), Kendall Waston (Vancouver Whitecaps), Johnny Acosta (Aguilas Dorados).
Middenvelders: David Guzman (Portland Timbers), Yeltsin Tejeda (Lausanne-Sport), Celso Borges (Deportivo La Coruna), Randall Azofeifa (Herediano), Rodney Wallace (New York City), Bryan Ruiz (Sporting CP), Daniel Colindres, Christian Bolanos (Saprissa).
Aanvallers: Johan Venegas (Saprissa), Joel Campbell (Real Betis), Marco Urena (LAFC).

De WK-selectie van Servië
Keepers: Vladimir Stojkovic (Partizan Belgrado), Predrag Rajkovic (Maccabi Tel Aviv), Marko Dmitrovic (Eibar).
Verdedigers: Branislav Ivanovic (Zenit), Aleksandar Kolarov (AS Roma), Antonio Rukavina (Villarreal), Dusko Tosic (Guangzhou R&F), Milos Veljkovic (Werder Bremen), Uros Spajic (Krasnodar), Nikola Milenkovic (Fiorentina), Milan Rodić (Rode Ster Belgrado).
Middenvelders: Dusan Tadic (Southampton), Filip Kostic (Hamburger SV), Andrija Zivkovic (Benfica), Nemanja Radonjic (Rode Ster Belgrado), Nemanja Matic (Manchester United), Luka Milivojevic (Crystal Palace), Sergej Milinkovic-Savic (Lazio), Adem Ljajic (Torino), Marko Grujic (Cardiff City).
Aanvallers: Aleksandar Prijovic (PAOK Saloniki), Luka Jovic (Eintracht Frankfurt), Aleksandar Mitrovic (Fulham).

Poule F:

De WK-selectie van Duitsland:
Keepers: Manuel Neuer (Bayern München), Marc-André ter Stegen (FC Barcelona), Kevin Trapp (Paris Saint-Germain).
Verdedigers: Mats Hummels, Joshua Kimmich, Niklas Süle, Jerome Boateng (Bayern München), Matthias Ginter (Borussia Mönchengladbach), Jonas Hector (FC Köln), Marvin Plattenhardt (Hertha BSC), Antonio Rüdiger (Chelsea).
Middenvelders: Sebastian Rudy, Thomas Müller (Bayern München), Leon Goretzka (Schalke 04), Ilkay Gündogan (Manchester City), Sami Khedira (Juventus), Toni Kroos (Real Madrid), Mesut Özil (Arsenal), Marco Reus (Borussia Dortmund).
Aanvallers: Mario Gomez (VfB Stuttgart), Julian Draxler (Paris Saint-Germain), Timo Werner (RB Leipzig), Julian Brandt (Bayer Leverkusen).

De WK-selectie van Zweden:
Keepers:
 Karl-Johan Johnsson (Guingamp), Kristoffer Nordfeldt (Swansea City), Robin Olsen (FC Kopenhagen).
Verdedigers: Ludwig Augustinsson (Werder Bremen), Andreas Granqvist (FK Krasnodar), Filip Helander (Bologna), Pontus Jansson (Leeds United), Emil Krafth (Bologna), Mikael Lustig (Celtic), Victor Linderlöf (Manchester United), Martin Olsson (Swansea City).
Middenvelders: Viktor Claesson (FK Krasnodar), Jimmy Durmaz (Toulouse), Albin Ekdal (Hamburger SV), Emil Forsberg (RB Leipzig), Oscar Hiljemark (Genoa), Sebastian Larsson (Hull City), Marcus Rohdén (Crotone), Gustav Svensson (Seattle Sounders).
Aanvallers: Marcus Berg (Panathinaikos), John Guidetti (Deportivo Alavés), Isaac Kiese Thelin (Waasland-Beveren), Ola Toivonen (Toulouse).

De WK-selectie van Mexico:
Keepers: Guillermo Ochoa (Standard Luik), Alfredo Talavera (Toluca), Jesus Corona (Cruz Azul).
Verdedigers: Carlos Salcedo (Eintracht Frankfurt), Nestor Araujo (Santos Laguna), Diego Reyes (Porto), Hector Moreno (Real Sociedad), Hugo Ayala (Tigres), Oswaldo Alanis (Chivas), Edson Alvarez (Club America), Jesus Gallardo (Pumas), Miguel Layun (Sevilla).
Middenvelders: Rafael Marquez (Atlas), Hector Herrera (FC Porto), Jonathan dos Santos, Giovani dos Santos (LA Galaxy), Andres Guardado (Real Betis), Erick Gutierrez (Pachuca), Marco Fabian (Eintracht Frankfurt).
Aanvallers: Javier Hernandez (West Ham United), Raul Jimenez (Benfica), Oribe Peralta (Club America), Jesus Corona (FC Porto), Carlos Vela (LAFC), Javier Aquino (Tigres), Hirving Lozano (PSV), Jurgen Damm (Tigres).

De WK-selectie van Zuid-Korea:
Keepers: Kim Seung-gyu (Vissel Kobe), Kim Jin-hyeon (Cerezo Osaka), Cho Hyun-woo (Daegu FC).
Verdedigers: Kim Young-gwon (Guangzhou Evergrande), Jang Hyun-soo (FC Tokyo), Jung Seung-hyun (Sagan Tosu), Yun Yong-sun (Seongnam FC), Oh Ban-suk (Jeju United), Kim Min-woo (Sangju Sangmu), Park Joo-ho (Ulsan Hyundai), Hong Chul (Sangju Sangmu), Go Yo-han (FC Seoul), Lee Yong (Jeonbuk Hyundai Motors).
Middenvelders: Ki Sung-yueng (Swansea City), Jung Woo-young (Vissel Kobe), Ju Se-jong (Asan Mugunghwa FC), Koo Ja-cheol (FC Augsburg), Lee Jae-sung (Jeonbuk Hyundai Motors), Lee Seung-woo (Hellas Verona), Moon Seon-min (Incheon United).
Aanvallers: Kim Shin-wook (Jeonbuk Hyundai Motors), Son Heung-min (Tottenham Hotspur), Hwang Hee-chan (Red Bull Salzburg).

Poule G:

De WK-selectie van België
Keepers: Thibaut Courtois (Chelsea),  Simon Mignolet (Liverpool), Koen Casteels (VfL Wolfsburg).
Verdedigers: Toby Alderweireld (Tottenham Hotspur), Dedryck Boyata (Celtic), Jan Vertonghen (Tottenham Hotspur), Thomas Vermaelen (FC Barcelona), Thomas Meunier (Paris Saint-Germain), Vincent Kompany (Manchester City).
Middenvelders: Leander Dendoncker (Anderlecht), Axel Witsel (Tianjin Quanjian), Kevin De Bruyne (Manchester City), Marouane Fellaini (Manchester United), Mousa Dembele (Tottenham Hotspur), Youri Tielemans (AS Monaco), Yannick Carrasco (Dalian Yifang), Nacer Chadli (West Bromwich Albion), Adnan Januzaj (Real Sociedad).
Aanvallers: Romelu Lukaku (Manchester United), Eden Hazard (Chelsea), Thorgan Hazard (Borussia Mönchengladbach), Michy Batshuayi (Borussia Dortmund), Dries Mertens (Napoli).

De WK-selectie van Panama:
Keepers: José Calderon (Chorrillo FC), Jaime Penedo (Dinamo Boekarest), Alex Rodriguez (San Francisco).
Verdedigers: Michael Murillo (New York Red Bulls), Felipe Baloy (Municipal), Harold Cummings (San Jose Earthquakes), Erick Davis (FC DAC 1904 Dunajska Streda), Fidel Escobar (New York Red Bulls), Luis Ovalle (Olimpia), Roman Torres (Seattle Sounders), Adolfo Machado (Houston Dynamo).
Middenvelders: Edgar Barcenas (Cafetaleros de Tapachula), Armando Cooper (Universidad de Chili), Anibal Godoy (San José Earthquakes), Gabriel Gomez (Atletico Bucaramanga), Valentin Pimentel (Plaza Amador), Alberto Quintero (Universitario de Deportes), José Luis Rodriguez (AA Gent).
Aanvallers: Abdiel Arroyo (LD Alajuense), Ismael Diaz (Deportivo Fabril), Blas Perez (Municipal), Luis Tejada (Sport Boys), Gabriel Torres (Huachipato).

De WK-selectie van Engeland:
Keepers:
 Jack Butland (Stoke City), Jordan Pickford (Everton), Nick Pope (Burnley).
Verdedigers: John Stones, Kyle Walker (Manchester City), Phil Jones, Ashley Young (Manchester United) Gary Cahill (Chelsea), Kieran Trippier, Danny Rose (Tottenham Hotspur), Harry Maguire (Leicester City), Trent Alexander-Arnold (Liverpool).
Middenvelders: Jordan Henderson (Liverpool), Eric Dier, Dele Alli (Tottenham Hotspur), Jesse Lingard (Manchester United), Raheem Sterling, Fabian Delph (Manchester City), Ruben Loftus-Cheek (Crystal Palace).
Aanvallers: Harry Kane (Tottenham Hotspur), Jamie Vardy (Leicester City), Marcus Rashford (Manchester United), Danny Welbeck (Arsenal).

De WK-selectie van Panama:
Keepers: José Calderon (Chorrillo FC), Jaime Penedo (Dinamo Boekarest), Alex Rodriguez (San Francisco).
Verdedigers: Michael Murillo (New York Red Bulls), Felipe Baloy (Municipal), Harold Cummings (San Jose Earthquakes), Erick Davis (FC DAC 1904 Dunajska Streda), Fidel Escobar (New York Red Bulls), Luis Ovalle (Olimpia), Roman Torres (Seattle Sounders), Adolfo Machado (Houston Dynamo).
Middenvelders: Edgar Barcenas (Cafetaleros de Tapachula), Armando Cooper (Universidad de Chili), Anibal Godoy (San José Earthquakes), Gabriel Gomez (Atletico Bucaramanga), Valentin Pimentel (Plaza Amador), Alberto Quintero (Universitario de Deportes), José Luis Rodriguez (AA Gent).
Aanvallers: Abdiel Arroyo (LD Alajuense), Ismael Diaz (Deportivo Fabril), Blas Perez (Municipal), Luis Tejada (Sport Boys), Gabriel Torres (Huachipato).

Poule H:

De WK-selectie van Polen:
Keepers: Bartosz Bialkowski (Ipswich Town), Lukasz Fabianski (Swansea City), Wojciech Szczesny (Juventus).
Verdedigers: Jan Bednarek (Southampton), Bartosz Bereszynski (Sampdoria), Thiago Cionek (SPAL), Kamil Glik (Monaco), Michal Pazdan, Artur Jedrzejczyk (Legia Warsaw), Lukasz Piszczek (Borussia Dortmund).
Middenvelders: Jakub Blaszczykowski (Wolfsburg), Jacek Goralski (Ludogorets Razgrad), Kamil Grosicki (Hull City), Rafal Kurzawa, Grzegorz Krychowiak (West Bromwich Albion), Karol Linetty (Sampdoria), Slawomir Peszko (Lechnia Gdansk), Maciej Rybus (Lokomotiv Moscow), Piotr Zielinski (Napoli).
Aanvallers: Dawid Kownacki (Sampdoria), Robert Lewandowski (Bayern Munich), Arkadiusz Milik (Napoli), Lukasz Teodorczyk (Anderlecht).

De WK-selectie van Senegal:
Keepers: Abdoulaye Diallo (Stade Rennes), Alfred Gomis (SPAL), Khadim Ndiaye (Horoya).
Verdedigers: Lamine Gassama (Alanyaspor), Saliou Ciss (Valenciennes), Kalidou Koulibaly (Napoli), Kara Mbodji (Anderlecht), Youssouf Sabaly (Bordeaux), Salif Sane (Hannover 96), Moussa Wague (Eupen).
Middenvelders: Idrissa Gueye (Everton), Cheikhou Kouyate (West Ham United), Alfred Ndiaye (Wolverhampton Wanderers), Badou Ndiaye (Stoke City), Cheikh Ndoye (Birmingham City), Ismaila Sarr (Stade Rennes).
Aanvallers: Keita Balde (Monaco), Mame Biram Diouf (Stoke City), Moussa Konate (Amiens), Sadio Mane (Liverpool), Mbaye Niang (Torino), Diafra Sakho (Stade Rennes), Moussa Sow (Bursaspor).

De WK-selectie van Japan:
Keepers:
 Eiji Kawashima (FC Metz), Masaaki Higashiguchi (Gamba Osaka), Kosuka Nakamura (Kashiwa Reysol).
Verdedigers: Yuto Nagatomo (Galatasaray), Tomoaki Makino (Urawa Red Diamonds), Maya Yoshida (Southampton), Hiroki Sakai (Olympique Marseille), Gotoku Sakai (Hamburger SV), Gen Shoji (Kashima Antlers), Wataru Endo (Uwara Red Diamons), Noamichi Ueda (Kashima Antlers).
Middenvelders: Makoto Hasebe (Eintracht Frankfurt), Toshihiro Aoyama (Sanfrecce Hiroshima), Keisuke Honda (Pachucha), Takashi Inui (Eibar), Shinji Kagawa (Borussia Dortmund), Hotaru Yamaguchi (Cerezo Osaka), Takashi Usami (Fortuna Düsseldorf), Gaku Shibasaki (Getafe), Ryota Oshima (Kawasaki Frontale).
Aanvallers: Shinji Okazaki (Leicester City), Yuya Osako (1. FC Köln), Yoshinori Muto (FSV Mainz 05).

De WK-selectie van Colombia:
Keepers: David Ospina (Arsenal), Camilo Vargas (Deportivo Cali), José Fernando Cuadrado (Once Caldas).
Verdedigers: Cristian Zapata (AC Milan), Davinson Sanchez (Tottenham Hotspur), Santiago Arias (PSV), Oscar Murillo (Pachuca), Frank Fabra (Boca Juniors), Johan Mojica (Girona ), Yerry Mina (FC Barcelona).
Middenvelders: Wílmar Barrios (Boca Juniors), Carlos Sánchez (Espanyol), Jefferson Lerma (Levante), José Izquierdo (Brighton Hove & Albion), James Rodríguez (Bayern München), Abel Aguilar (Deportivo Cali), Mateus Uribe (America), Juan Fernando Quintero (River Plate), Juan Guillermo Cuadrado (Juventus).
Aanvallers: Radamel Falcao (AS Monaco), Miguel Borja (Palmeiras), Carlos Bacca (Villarreal), Luis Fernando Muriel (Sevilla).

The following two tabs change content below.

Jelle P.

Dol op Nederlandse sportsuccessen.